עמותת חברים לחיים

בואו לאמץ חבר לחיים

עמותת חברים לחיים

קבוצה מגובשת של מתנדבים שפועלים ללא מטרת רווח וללא הפסקה, ברשות מייסדת העמותה שמצילה כלבים מעל ל-15 שנים -  גלילה אבן חן.

העמותה מוציאה כלבים מבתים מתעללים ומזניחים, מהרחובות הקשים, וכן כלבים לפני המתה מהסגרים מרחבי הארץ ופורסת עליהם חסות מלאה בכל המובנים: מזון, טיפולים רפואיים, נתינה ויחס חם. העמותה מחפשת להם בתים מאמצים או בתים זמניים (אומנה) שיפצו אותם על כל מה שעברו.

באמצעות הפעילות השוטפת שלנו אנחנו מעבירים את המסר שאפשר וניתן לעשות הרבה יותר למענם ושלא חייבים להרדים את הכלבים אבל כן חשוב לעקר ולסרס.

מאות אלפי כלבים מורדמים בכל שנה!

החיים בהסגרים קשים מנשוא, ומתנהלים מאחורי סורגים, רצפת בטון, התאים חשופים לתנאי מזג האוויר הקשים, אין מנוס ואין לאן לברוח. ההסגרים מאופיינים במחלות, רעב וחוסר יחס אנושי- אין פיקוח והווטרינר פוגש את הכלבים לרוב רק כאשר הוא מרדים אותם. העמותה דואגת להוציא את הכלבים מהסגרים ומצילה את חייהם!.

ימי האימוץ מתקיימים במרכז הארץ:

יום שישי: בגן מאיר, על הצד של רחוב קינג ג'ורג' בת"א בין השעות 11:00-18:00

יום שישי: בכלבייה בגליל ים ליד הרצליה משעה 12:00-16:00

האימוץ כרוך בתשלום סל אימוץ לעמותה בסך 700 ש"ח הכולל עיקור/סירוס, חיסוני משושה, כלבת, תילוע, תולעת הפארק, שבב אלקטרוני, רצועה וקולר.

למה חשוב לאמץ?

בארץ מאות אלפי כלבים מומתים בשנה, המצב בהסגרים קשה. העמותה מוציאה את הכלבים מההסגרים ונותנת להם הזדמנות לחיות, הזדמנות למצוא בית והזדמנות לאושר ואהבה. כשאתם מאמצים כלב זה לא רק כדי להעניק לו את כל אלו, אלא גם כדי לתת ערך מוסף לעצמכם כלב מוסיף אור ושמחה לבית והוא מאפשר לכם להוציא את המיטב מעצמכם. לאמץ כלב זה לאמץ לחייכם יותר שמחה, אחראיות, חיוכים ונתינה.

 

מתנדבים

אנחנו תמיד שמחים לקבל מתנדבים חדשים! אין סוף לעזרה הנדרשת על מנת לקיים עמותה פעילה ניתן להגיע לכלביה במושב בית עוזיאל ולהוציא את הכלבים, להאכיל ולתת קצת יחס חם, אהבה וליטופים, בנוסף ניתן להתנדב בימי האימוץ- פשוט להגיע בשעות המצוינות ולהציע עזרה.

הסעות

אנחנו נודה על קבלת עזרה בהסעות בימי אימוץ  (הלוך/חזור) וכן בהסעות כלבים מהסגרים.

תרומות

העמותה אינה מתוקצבת ותרומות עוזרות לנו להמשיך ולהציל כלבים לפני המתה.

עמותת חברים לחיים - חשבון מס' 30202052 סניף 857  בבנק לאומי.

 

חנות החיות

לעמותה יש חנות חיות עם כל הציוד הנדרש לחיות הבית, כמו כן בכל קנייה כ-80% מהרווחים יתרמו לעמותה להמשך הפעילות בהצלת הכלבים. משלוחים לכל הארץ בקנייה מעל  200 ₪.

 

יצירת קשר

גלילה 052-8808021 | תעוז – 050-3080807 | חנות החיות – 03-6202302

אימייל - friedsforlifefoundation@gmail.com

פייסבוק העמותה - לחץ!

צפיה בכלבים לקראת אימוץ - לחץ!

לרכישה בחנות החיות של העמותה - לחץ!

law club - מוגש כתרומה לקהילה